GODİVA DIŞİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI HABER RADYO22 Ağustos 2017

GODİVA DIŞİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI HABER RADYO'DA


Fildişi Sahilleri (Godiva) Dışişleri Bakan Yardımcısı Ambassador Ly Djerou, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez'in daveti üzerine Haber Medya Grubu'na gerçekleştirdiği ziyaret esnasında, Haber Radyo canlı yayınına konuk oldu.


Samsun ve bölgenin en iyi radyo istasyonu Haber Radyo Fildişi Sahilleri (Godiva) Dışişleri Bakan Yardımcısı Ambassador Ly Djerou stüdyolarında ağırladı. Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez'in bizzat kendisinin sunduğu yayında "Godiva'da bir çok bakanla görüşme fırsatımız oldu ve bizlere karşı samimi ilişkilerini yakından hissettik. En kısa zamanda Fildişi Sahilleri'nde yapılacak yatırımlar konusunda karar vereceğiz ve çalışmalarımız başlayacak. İnşallah çok kısa zamanda Samsun'un Fildişi Sahilleri Fahri Konsolosu olarak görevlendirilmiş olacağım" dedi.
Godiva'ya yatırımcı olarak gelecek misafirlere daima kapılarının açık olduğunu ifade eden Bakan Yardımcısı Djerou, "Türk yatırımcıları ağırlamaktan mutluluk duyarız. Uzun süredir Türkiye ve Godiva'nın politik ilişkileri güçlenerek artıyor ve umarım bu şekilde de olmaya devam edecektir" dedi.
'AH DERGİ' HABER RADYO'DA
Samsun ve bölgenin en iyi radyo istasyonu 'Haber Radyo' dün gece 'Ah Dergi' yazı
OMÜ HALK OYUNLARI TOPLULUĞU HABER RADYO'DA
Samsun ve bölgenin en iyi radyo istasyonu 'Haber Radyo' Ondokuz Mayıs Üniversite
RABİA LİYA, HABER RADYO'YA KONUK OLDU!
Rabia Liya, 'İlknur Tekbaş İle Günaydından Tünaydına' programına canlı telefon b
Haber Radyo'ya konuk yağmuru
Samsun Etkinlik ekibi, Haber Radyo'da Cumhur Kocaoğlu'nun hazırlayıp sunduğu Akş