GODİVA DIŞİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI HABER RADYO22 Ağustos 2017

GODİVA DIŞİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI HABER RADYO'DA


Fildişi Sahilleri (Godiva) Dışişleri Bakan Yardımcısı Ambassador Ly Djerou, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez'in daveti üzerine Haber Medya Grubu'na gerçekleştirdiği ziyaret esnasında, Haber Radyo canlı yayınına konuk oldu.


Samsun ve bölgenin en iyi radyo istasyonu Haber Radyo Fildişi Sahilleri (Godiva) Dışişleri Bakan Yardımcısı Ambassador Ly Djerou stüdyolarında ağırladı. Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez'in bizzat kendisinin sunduğu yayında "Godiva'da bir çok bakanla görüşme fırsatımız oldu ve bizlere karşı samimi ilişkilerini yakından hissettik. En kısa zamanda Fildişi Sahilleri'nde yapılacak yatırımlar konusunda karar vereceğiz ve çalışmalarımız başlayacak. İnşallah çok kısa zamanda Samsun'un Fildişi Sahilleri Fahri Konsolosu olarak görevlendirilmiş olacağım" dedi.
Godiva'ya yatırımcı olarak gelecek misafirlere daima kapılarının açık olduğunu ifade eden Bakan Yardımcısı Djerou, "Türk yatırımcıları ağırlamaktan mutluluk duyarız. Uzun süredir Türkiye ve Godiva'nın politik ilişkileri güçlenerek artıyor ve umarım bu şekilde de olmaya devam edecektir" dedi.
FUARI BİRDE HABER RADYO'DAN DİNLEYİN !
Samsun’da 5 fabrikasıyla bölgenin en büyük sanayi grubu olan Borsan Grup, Karade
HABER RADYO'DA EDEBİYAT SÖYLEŞİLERİ
Bölgenin en iyisi Haber Radyo sanata katkı sağlayan yayınlarına bir yenisini dah
HABER RADYO MOBİLYA FUARINDA
Bölgenin en iyisi Haber Radyo 3. Mobilya fuarında yaptığı canlı yayınlarla yine
BİZİM EKİBİN HALLERİ HABER RADYO'DA
Bölgenin en iyisi Haber Radyo sanata katkı sağlayan yayınlarına hız kesmeden dev