HABER RADYO10 Ocak 2018

HABER RADYO'DA BEYAZ PERDE KONUŞULDU

Samsun ve bölgenin en iyi radyo istasyonu Haber Radyo sanat destekli yayınlarına devam ediyor. Sanat içerikli yaptığı yayınlarla sevilen program Dönence 7.sanat sinema üzerine stüdyo konukları ağırladı.

Hafta içi her akşam 20:00 - 23:00 arasında Kaan Ali Kolcuoğlu'nun hazırlayıp sunduğu Dönence'nin stüdyo konukları sinema yazarı Senarist Yönetmen Ilker Mutlu. "Bir mühendisin sinema eğitimi" adlı kitabıyla ve "Şehrin kokusu yok" şiir kitabıyla eğitimci, şair Salih Temiz oldu. Yeşilçam klasiklerinden toplumsal filmlere, festivallerden ödüllere kadar bir çok konu masaya yatırıldı.
Sinema ve teknoloji bağlamında çekilecek kaç plan kaldı artık, neden özgün senaryolar çıkmıyor ve birbirini tekrarlayan yönetmenler üzerine de detaylandırılan yayında ayrıca Hababam sınıfı, Münir Özkul, Yılmaz Güney, Sadri Alışık ve Issız Adam filmi de tartışıldı. Yönetmen Mutlu binlerle ifade edilen bir afiş ve done arşivi olduğunu ve hayallerinin arasında Samsunda sinema festivali ile uzun metraj film çekmek olduğunu belirtti. Şair Temiz'de yeni bir kitap hazırlığı içerisinde olduğunu belirterek farklı olsun istediğim için ağırdan alıyorum çok yakında okurla buluşacağım dedi.
Borsan Kablo CEO'su Arbek Akay, Haber Radyo'daydı!
Borsan Kablo CEO'su Mehmet Arbek Akay, Borsan Grup'un Samsun'un simge şirketleri
BELMA ŞAHİN ft SERDAR ORTAÇ ‘’ADI ÜSTÜNDE’’
Yapımcılığa soyunan ünlü popçu SERDAR ORTAÇ öncülüğünde kurulan müzik yapım şirk
SELİN CİĞERCİ ‘5 KARAT’ İLE YAZA DAMGA VURMAYA GELİYOR !
Sosyal medyada kadın-erkek ilişkilerine dair iddialı videoları ile tanınan ve bü
Eylül Öztürk 2. Single Çalışması "Gönder Gelsin" Yayında!
Ocak ayında yayınlanan 'Avamel' adlı çalışması ile listeleri renklendiren Eylül