SELİN CİĞERCİ ‘5 KARAT’ İLE YAZA DAMGA VURMAYA GELİYOR !22 Haziran 2018

SELİN CİĞERCİ ‘5 KARAT’ İLE YAZA DAMGA VURMAYA GELİYOR !

Sosyal medyada kadın-erkek ilişkilerine dair iddialı videoları ile tanınan ve büyük bir hayran kitlesi oluşturan Selin Ciğerci uzun zamandır üzerinde çalıştığı single çalışması #5Karat ile hayranlarıyla buluşuyor.

5 Karat’ın sözleri son dönemde yazdığı şarkılarla da adından bahsettiren Ebru Polat’a, bestesi ise Pınar Çubukçu’ya ait. Çekimleri 16 saat süren klibin yönetmenliğini Tamer Aydoğdu üstlendi. Klipte Selin Ciğerci, Demet Akalın’ın kendisine hediye ettiği kıyafeti giydi. Şarkının aranjesini yapan Caner Tepecik geleneksel Türk ezgileri ile modern soundu birleştirdi. Mix-Mastering Barış Büyük tarafından yapıldı. #5Karat’ın albüm kapak tasarımı Emir Tan tarafından yapıldı, tasarımda gerçek taş figürleri kullanıldı. 5 Karat Seyhan Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı!

Sosyal medyada büyük yankı uyandıran 5 Karat henüz yayınlanmadan, şarkının teaserı Selin Ciğerci Resmi Instagram sayfasında 2 milyon izlenmeye ulaştı. Demet Akalın başta olmak üzere bir çok ünlü isim Selin Ciğerci’ye destek verdi. Ebru Polat’ta şarkı da Selin Ciğerci’ye eşlik etti. Sosyal medyada kadın dinleyiciler tarafından büyük ilgi gören şarkı bu yaz beachlerde ve tatil mekanlarında en çok çalınan şarkı olmaya aday.
Atiye ile 'HİSSET'
Yurt dışında İngilizce şarkılarını peş peşe çıkaran Atiye şimdi de Türkiye’deki
Ünlü oyuncu Haber Radyo'da
Televizyon ve sinema oyuncusu Abidin Yerebakan, Haber Radyo'yu ziyaret etti.
Bahadır Tatlıöz 'Yangınlar Var' Klibi Yayında!
Bahadır Tatlıöz'ün, DMC etiketiyle yayınlanan "Yangınlar Var (New Version)" isim
Nil Karaibrahimgil- İyi Ki Video Klibiyle Yayında!..
Nil Karaibrahimgil’in, DMC etiketiyle yayınlanan “İyi ki” isimli tekli çalışması